Gaat PSG stunten tegen Manchester City?

Jeroen van den Berg
03.05.2021

Met een 1-2 nederlaag in eigen huis is de Champions League finale nog ver weg voor PSG. Dinsdag staan beide ploegen opnieuw tegenover elkaar en gaan we zien wie er naar de finale gaat. Een voorbeschouwing van Man City – PSG.

Manchester City staat er goed voor

Door twee keer te scoren in Parijs zijn er twee belangrijke uitdoelpunten gepakt. Deze kunnen wel eens goed van pas komen. Pep Guardiola is met z’n ploeg vrijwel zeker van het landskampioenschap maar zal maar wat graag ook die Champions League op zijn erelijst bijschrijven. Een Europese title lijkt het enige te zijn wat er nog mist voor deze club. Wat dat betreft zijn de Champions League doelstellingen van City gelijk aan dat van PSG, maar daar later meer over. City won afgelopen weekend van Crystal Palace en wist opnieuw de nul te houden.

De goals kwamen van Sergui Aguero en Ferran Torres. De overwinning en de 2-1 voorsprong met die twee belangrijke uitgoals zal City een vertrouwensboost geven. Is dat genoeg om de eerste finaleplek te pakken? De ploeg van Pep Guardiola is in ieder geval topfit. Er zijn geen blessures of schorsingen bekend. We gaan zo kijken wat de bookmakers Belgie van deze wedstrijd verwachten. Eerst is het tijd om te kijken wat we van PSG kunnen verwachten.

 

Wat zijn de kansen van Paris Saint-Germain?

Na een uur spelen zag het er vorige week allemaal erg goed uit voor PSG. Maquinhos had de Parijzenaars al vroeg in de wedstrijd op voorsprong gezet. Toch kwam er na een uur spelen een ommekeer. Kevin de Bruyne toonde zijn klasse en wist beide ploegen gelijk te zetten. Ruim een kwartier later zorgde Riyad Mahrez voor de tweede tegengoal. PSG stond dus binnen een kwartier ineens op achterstand.

Hoewel City wat meer balbezit had ging de wedstrijd vrij gelijk op. Totdat Idrissa Gueye in de 77e minuut rood pakte. Daarna is City niet echt meer in de problemen gekomen. Nu in de uitwedstrijd zal PSG het dus sowieso moeten doen zonder de geschorste Gueye maar is er ook nog een kans aanwezig dat Mbappe ontbreekt vanwege een kuitblessure. Mbappe is niet de enige geblesseerde en dus zijn we er toch wel wat zorgen aan het hoofd bij Mauricio Pochettino. We gaan eens kijken of de beste bookmakers die zorgen terecht vinden, laten we de odds er eens bij pakken.

odds manchester city -paris saint-germain

©Unibet

Welke bookmaker heeft de beste odds?

Van de Belgische bookmakers zijn we bij Unibet uitgekomen. Hier zien we dat Manchester City de grote favoriet is van deze twee Europese topploegen. Winst van City staat op 1.70. Voor een overwinning van PSG lopen de odds flink op. Je krijgt bij Unibet namelijk maar liefst 4.60 hiervoor. Een gelijkspel staat op 4.25. Wedden op Paris Saint-Germain levert je dus het meeste op bij deze bookmaker. Ben jij het met deze verwachting eens of ga je toch inzetten op PSG? Hoe je ook inzet, de beste odds vind je via de onderstaande link.

Over de auteur

Jeroen werkt al lange tijd als schrijver van beste-bookmakers.com, hij staat bekend om zijn veelzijdige kennis van verschillende sporten. Wielrennen, Voetbal, F1 en Tennis zijn toch wel zijn grootste kennisgebieden. Hij weet wekelijks sportnieuws en bookmaker promoties aan elkaar te koppelen en hier speciaal voor jullie iets voor te schrijven.